Panele Kuchenne

Jednym z czołowych obszarów działalności firmy Kucharski Glass jest produkcja wyrobów takich jak kuchenne panele szklane, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych płytek. Są to przede wszystkim artykuły o wyjątkowej stylistyce oraz doskonałej funkcjonalności, całkowicie odmieniające wygląd pomieszczenia, w którym codziennie przygotowujemy i spożywamy posiłki.

Lakierowane szkło z grafiką - sposób na urozmaicenie wyglądu kuchni

Niestandardowe rozwiązania dekoratorskie sprawiają, że wnętrza nabierają wyjątkowości oraz prezentują się znacznie ciekawiej. W przypadku kuchni doskonałym sposobem na stworzenie unikatowej aranżacji jest implementacja rozwiązania takiego jak szkło lakierowane Lacobel, które przeznaczone jest do montażu na ścianach. Świetnie sprawdza się ono jako substytut płytek ceramicznych, a jednocześnie jest niezwykle praktyczne i równie łatwe w utrzymaniu w czystości.

Lakierowane panele szklane stanowią doskonałe uzupełnienie nowoczesnych kuchni, a dzięki możliwości dowolnego dostosowania ich wyglądu poprzez możliwość nanoszenia grafik w technologii UV, w pełni mogą one odpowiadać gustom użytkowników. Wyróżniają się one wysokim połyskiem, który sprawia, że pomieszczenie prezentuje się schludnie i elegancko. Panele Lacobel powstają z wykorzystaniem niezwykle trwałych surowców, takich jak szkło float czy optiwhite, przez co mogą zachwycać swoim pięknem przez długie lata.

Gładka, połyskliwa powierzchnia paneli lakierowanych = dodatkowe rozświetlenie kuchni

Niepowtarzalny design ozdobnych paneli lakierowanych Lacobel sprawia, że wnętrze zyskuje wyjątkowy charakter. Gładka tafla odbija promienie słoneczne, dzięki czemu w pomieszczeniu tworzy się efekt dodatkowego doświetlenia. Ma to szczególne znaczenie w kuchniach, których zabudowy wykonane są z drewna bądź laminatów o ciemnym wybarwieniu.

Szklane, lakierowane panele dekoracyjne z grafiką naniesioną w technologii druku UV mogą być dowolnie spersonalizowane – na życzenie klientów wykonujemy projekty przedstawiające modne, geometryczne wzory, ożywiające wnętrze motywy roślinne bądź wszelkie inne obrazy - również widoki i pejzaże.